Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie. Jeśli nie zgadzasz proszę kliknij tutaj. x

MELAG Vacuklav 43 B+ Evolution

  Premium, duży i wolno stojący – z nowym DRYtelligence

  Silny Vacuklav 43 B+ Evolution chłodzony powietrzem to idealne urządzenie dla wszystkich klinik, które potrzebują szybki, duży i niezawodny autoklaw bez przyłączy hydraulicznych. Głębsza komora (45 cm) umożliwia sterylizację większych wsadów niż w podobnym Vacuklavie 41 B+ Evolution. Bardzo krótkie czasy sterylizacji pozwalają na zastosowanie tego autoklawu w klinkach, które chcą sterylizować liczne narzędzia w krótkim czasie. Opatentowane inteligentne suszenie DRYtelligence umożliwia skrócenie czasu pracy i oszczędza zasoby dzięki specjalnie opracowanym algorytmom, które dostosowują czas suszenia do wsadu.

  Dalszą zaletą jest zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia zwolnienie, oznakowanie i śledzenie wysterylizowanych narzędzi. Jest to zabezpieczeniem dla lekarza i pacjenta. Wyjątkowo duży, kolorowy ekran dotykowy ułatwia pracę i umożliwia łatwą obsługę.

  Specyfikacja techniczna:

  Rozmiar komory: Ø 25 cm x 45 cm długości

  Objętość komory: 23 litry

  Ładowność: maks. 9 kg Instrumenty / 2,5 kg Tekstylia

  Zasilanie: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  Zużycie energii: 3400 W

  Wymagane miejsce: min. Blat o głębokości 60 cm

  Wymiary (cm): 46 x 50 x 68 (szer. X wys. X głęb.) (Wysokość z wyświetlaczem 56 cm)

  Waga: 69 kg

Obrazek
Sztuka. Nr.
Opis
PRODUKTBILDER
500056
MELAG Vacuklav 43 B+ Evolution
PRODUKTBILDER
500179
Zestaw do czyszczenia kotła MELAG Chamber Protekt
 • Wydajny środek czyszczący z 50 ściereczkami i 1...