Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie. Jeśli nie zgadzasz proszę kliknij tutaj. x

MELAG Vacuklav 44 B+ Evolution

  Moc, szybkość i praca bez przerwy – teraz z DRYtelligence

  Duża komora (45 cm, pojemność 22 l) i wirnikowa pompa próżniowa chłodzona wodą czynią Vacuklava 44 B+ idealnym autoklawem dla wszystkich szpitali i klinik, które mają co dzień wiele dużych wsadów do sterylizacji. Małe wsady sterylizuje w zaledwie 20 minut w szybkim programie "B" do narzędzi opakowanych. I zaledwie 10 minut w szybkim programie "S" do sterylizacji narzędzi nieopakowanych. Każdy program zawiera frakcjonowaną wstępną próżnię i suszenie. Dopuszczamy ciężkie wsady z wagą do 9 kg. Opatentowane inteligentne suszenie DRYtelligence dopasowuje czas suszenia do każdego wsadu i zapewnia optymalne suszenie w najkrótszym możliwym czasie.

  Intuicyjny ekran dotykowy Vacuklava 44 B+ umożliwia łatwą obsługę, wszystkie menu są oczywiste. Szczególnie korzystna jest zintegrowana z oprogramowaniem funkcja zwolnienia, oznakowania i śledzenia wysterylizowanych wsadów. Pomaga zaoszczędzić czas i koszty dodatkowych rozwiązań do dokumentacji.

  Specyfikacja techniczna:

  Rozmiar komory (cm): Ø 25 cm x 45 cm długości

  Objętość komory: 23 litry

  Ładowność: 9 kg instrumentów / 2,5 kg tekstyliów

  Zasilanie: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz

  Zużycie energii: 3400 W

  Wymagane miejsce: min. Blat o głębokości 60 cm

  Wymiary (cm) szer. 46 x wys. 50 x gł. 68 (Wysokość z wyświetlaczem 56 cm)

  Waga: 64 kg

Obrazek
Sztuka. Nr.
Opis
PRODUKTBILDER
500052
MELAG Vacuklav 44 B+ Evolution
PRODUKTBILDER
500179
Zestaw do czyszczenia kotła MELAG Chamber Protekt
 • Wydajny środek czyszczący z 50 ściereczkami i 1...