Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie. Jeśli nie zgadzasz proszę kliknij tutaj. x

Nowe w EICKEMEYER®: Rozwieracz dla małych zwierząt KOJIMA (200120)

Z rozwieraczami EICKEMEYER® KOJIMA teraz jeszcze pewniej, mogą być przeprowadzone różne zabiegi dentystyczne u psów i kotów!
Przy zastosowaniu konwencjonalnych sprężynowych rozwieraczy szczękowych zawsze istnieje ryzyko „przesadzenia“, co może skutkować skrzywdzeniem leczonego zwierzęcia.
Niniejszym może dojść do zmniejszenia przepływu krwi w tętnicy,
co w najgorszym przypadku może prowadzić do ślepoty zwierzęcia.

Nowe rozwieracze EICKEMEYER® KOJIMA składają się z dwóch cylindrów, które można regulować za pomocą gwintu w ich długości. Z tą funkcją rozwieracze mogą być łatwo dostosowane do jamy ustnej pacjenta. Dzięki określonej regulacji ˝nie przesadzimy˝ i nie spowodujemy uszkodzeń.

Rozwieracze EICKEMEYER® KOJIMA dzięki zastosowaniu, jako materiału, twardego plastiku są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Są dostępne jako zestaw z różnymi wielkościami dla wszystkich ras kotów i psów.

Mają Państwo pytania do produktu? Nasza miła obsługa klienta pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem +48 22 185 55 76 lub info@eickemeyer.pl