Witamy w największym CPD Centrum dla Lekarzy Weterynarii!

Profesjonalni weterynarze z całego świata uczestniczą w naszych niepowtarzalnych kursach i czerpią korzyści z wielokulturowej wymiany pomysłów; wnioskując po liczbie powtarzających się obecności, są one ogromnym sukcesem.

 EICKEMEYER® kursy weterynaryjne – Najnowsze szkolenia

Ustawiczne doskonalenie zawodowe - Continuing Professional Development (CPD) jest toczącym procesem uczenia się, który zapewnia weterynarzom zwiększanie swojej wiedzy i umiejętności klinicznych w czasie ich życia zawodowego.

EICKEMEYER® świadczy wysokiej jakości weterynaryjne CPD od ponad 25 lat i więcej niż 17,000 chirurgów weterynaryjnych wzięło udział w naszych kursach w Tuttlingen, Niemcy. Jesteśmy dumni oferując myśl CPD  przez światowych czołowych wykładowców weterynaryjnych, żeby uczyć, bawić i zachęcać naszych uczestników.


EICKEMEYER® CPD obejmuje wykłady, dyskusje na temat poszczególnych przypadków i warsztaty, żeby dostarczyć praktycznej i odpowiedniej wiedzy. Nasze zaawansowane technologicznie ułatwienia, chirurgiczne laboratoria i wykwalifikowani wykładowcy sprawiają, że nauka jest wygodna, praktyczna i przyjemna.

Czekamy, aby powitać Cię w największym w Europie, dedykowanym weterynarii, centrum CPD.